Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist

Dla kogo polecany jest olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist polecany jest tym osobom, których włosy puszą się, są osłabione i matowe. Aby efekty były jeszcze lepsze, zastosuj pozostałe kosmetyki z serii Bamboo Smooth, np. Alterna Bamboo Kendi Pure Treatemnt Oil.

Jak działa olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist możesz stosować na dwa różne sposoby: jako kuracja odbudowująca lub jako produkt do stylizacji włosów. Produkt chroni przed wysoką temperaturą, zmniejsza elektryzowanie się pasemek, zapewnia połysk i zabezpiecza naturalny kolor pasemek. Co więcej, olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist odżywia, wzmacnia, regeneruje rozdwojone końcówki i pochłania wilgoć.

Zabezpiecza przed promieniami UV, wygładza pasemka, natychmiast się wchłania i praktycznie od razu zaczyna działać.

Jakie składniki zawiera olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist ma w składzie olejek z bambusa. Składnik ten zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, Omega – 3, Omega – 6 i Omega – 9. Znajdziemy w nim także naturalne przeciwutleniacze. Olejek bambusowy pielęgnuje włosy zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Jak stosować olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist zamknięty jest w butelce z pompką. Taki aplikator ułatwi nam stosowanie produktu. Olejek możesz nakładać przed modelowaniem fryzury lub każdego dnia jako kurację regenerującą. Kosmetyk rozpyl na suchych lub wilgotnych włosach i poczekaj chwilę aż wchłonie się. Następnie wymodeluj włosy tak, jak robisz to zazwyczaj.

Za ile i gdzie kupić olejek do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Olejek do włosów Alterna Kedni Bamboo Dry Oil Mist dostępny jest jedynie w salonach fryzjerskich lub w Internecie. Niestety nie tak łatwo jest go kupić. W jednej buteleczce mieści się aż 125 ml produktu. Cena olejku do włosów Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist jest dość wysoka.

Zalety:

  • formuła lekkiej mgiełki
  • wygładza i nabłyszcza włosy
  • zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów
  • zawiera olejek z bambusa, a w nim przeciwutleniacze
  • szybka i prosta aplikacja
  • pojemność 125 ml

Wady:

  • polecany tylko do włosów puszących się
  • aby kompleksowo zadbać o włosy, trzeba zastosować inne kosmetyki marki
  • wysoka cena za jeden olejek obecny w składzie

Nasza ocena