Davines OI Oil

Dla kogo polecany jest olejek do włosów Davines OI Oil?

Olejek do włosów Davines OI Oil polecany jest do każdego rodzaju włosów. Wypielęgnuje zarówno te cienkie, jak i grube pasemka. Zadba o włosy proste i kręcone, naturalne i farbowane, osłabione lub wzmocnione. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, wypróbuj olejek do włosów Davines OI Oil.

Jak działa olejek do włosów Davines OI Oil?

Olejek do włosów Davines OI Oil działa zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Zapewnia włosom gładkość i naturalny połysk. Produkt odbudowuje pasemka uszkodzone wysoką temperaturą, szkodliwymi substancjami i niepoprawnym szczotkowaniem. Co więcej, produkt zapobiega powstawaniu kołtunów i plątaniu się kosmyków. Ułatwia szczotkowanie i przyspiesza suszenie. Przeciwdziała puszeniu i elektryzowaniu się włosów.

Olejek Davines OI Oil zawiera naturalne antyoksydanty, dzięki czemu zwalcza wolne rodniki.

Jakie składniki zawiera olejek do włosów Davines OI Oil?

Olejek do włosów Davines OI Oil zawiera silikony i olejek roucou. Silikony zabezpieczają pasemka przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego, wysoką temperaturą oraz mechanicznymi i chemicznymi uszkodzeniami. Olejek roucou ma działanie przeciwutleniające, nawilżające i wygładzające. Chroni włosy przed promieniami UV, przeciwdziała przedwczesnemu siwieniu, ma właściwości antybakteryjne.

Jak stosować olejek do włosów Davines OI Oil?

Olejek do włosów Davines OI Oil zamknięty jest w przezroczystej butelce z pompką. Dwie lub trzy dawki produktu wystarczą, aby upiększyć i odżywić pasemka. Olejek nałóż na wilgotne włosy; nie zapomnij o końcówkach. Jeżeli zależy ci na lśniących pasemkach, kosmetyk zaaplikuj na czyste i wysuszone włosy.

Za ile i gdzie kupić olejek do włosów Davines OI Oil?

W jednym opakowaniu mieści się 135 ml produktu. Olejek do włosów Davines OI Oil kupisz w Internecie i w większych sklepach z produktami fryzjerskimi. Kosmetyk znajdziesz także w dużych salonach fryzjerskich. Cena olejku do włosów Davines OI Oil jest całkiem wysoka. Jednak jeśli chcesz mieć piękną fryzurę, koniecznie wypróbuj ten olejek.

Zalety:

  • działa na włosy od wewnątrz i od zewnątrz
  • zapobiega powstawaniu kołtunów i plątaniu się pasemek
  • chroni przed promieniami UV
  • przezroczyste opakowanie – widzimy, ile olejku pozostało do końca
  • pojemność 135 ml

Wady:

  • trudno dostępny
  • zawiera tylko jeden olejek
  • silikony znajdujące się w składzie nie spodobają się każdemu

 

Nasza ocena