Goldwell Elixir pielęgnacyjny olejek do włosów

Dla kogo polecany jest pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir?

Pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir polecany jest dla każdego, niezależnie od wieku i płci. Produkt zadba o włosy pozbawione blasku, normalne, puszące i elektryzujące się, rozjaśniane i farbowane oraz suche i zniszczone. Sprawdź, a na pewno nie pożałujesz.

Jak działa pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir?

Pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir zmiękcza, nabłyszcza i wygładza. Ułatwia szczotkowanie i dyscyplinuje włosy. Chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, np.: niewłaściwym rozczesywaniem, zbyt częstym suszeniem lub farbowaniem włosów. Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się pasemek. Zabezpiecza naturalny kolor pasemek podczas farbowania i kąpieli słonecznych.

Pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir wzmacnia cebulki włosowe, hamuje wypadanie włosów i przeciwdziała przedwczesnym procesom starzeniowym.

Jakie składniki zawiera pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir?

Pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir zawiera olejek arganowy i olejek tamanu. Pierwszy z nich ma właściwości antyoksydacyjne, redukuje wolne rodniki i sprawia, że włosy wyglądają zdrowo. Co więcej, olejek arganowy doskonale nabłyszcza i nawilża pasemka. Dba także o skórę głowy, eliminując łupież i łagodząc podrażnienia. Olejek tamanu zaś zatrzymuje w głębszych warstwach pasemek odpowiednią ilość wody, ma działanie antybakteryjne i kojące.

Jak stosować pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir?

Pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir stosuje się na suche lub wilgotne włosy. Niewielką ilość produktu nałóż na pasemka i dokładnie wetrzyj. Następnie włosy wysusz lub poczekaj aż same wyschną. Opakowanie olejku wyposażono w pompkę, która ułatwi ci każdą aplikację. Sprawdź koniecznie.

Za ile i gdzie kupić pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir?

Pielęgnacyjny olejek do włosów Goldwell Elixir kupisz w Internecie i w dużych sklepach oferujących artykuły fryzjerskie. Jedno opakowanie zawiera 100 ml produktu. Jak na kosmetyk z zawartością olejku arganowego kosztuje bardzo mało. Czy składniki nie są tak dobrej jakości?

Zalety:

  • wypielęgnuje każdy rodzaj włosów
  • ułatwia szczotkowanie i dyscyplinuje włosy
  • zawiera olejek arganowy i olejek tamanu
  • ładny kolor i przyjemny zapach
  • łatwa aplikacja

Wady:

  • trudno dostępny
  • stosunkowo niska cena jak na kosmetyk z zawartością olejku arganowego
  • może obciążyć włosy i przetłuścić skórę głowy
  • gęsta i ciężka konsystencja

Nasza ocena