John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir

Dla kogo polecany jest olejek do włosów John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir?

Olejek do włosów John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir polecany jest do włosów cienkich, słabych i jasnych. Niestety produkt nie nadaje się do pielęgnacji włosów grubych i tych w ciemnym kolorze. Jeżeli jesteś blondynką, koniecznie wypróbuj ten kosmetyk.

Jak działa olejek do włosów John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir?

Olejek do włosów John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir ma działania wzmacniające, regenerujące i odżywcze. Doskonale wygładza spuszone i elektryzujące się pasemka. Chroni przed promieniami słonecznymi, skrajnymi temperaturami i szkodliwymi substancjami zawartymi w niektórych produktach. Co więcej, olejek do włosów John Frieda Sheer Blond Brightening Oil Elixir ma właściwości antyoksydacyjne, hamuje wypadanie włosów i wzmacnia mieszki włosowe.

Jakie składniki zawiera olejek do włosów John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir?

Olejek do włosów John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir zawiera dwa bardzo cenne składniki. Olejek arganowy jest bogaty w witaminę E, zwaną inaczej witaminą młodości. Zapewnia ona skórze głowy i włosom zdrowy i młody wygląd, redukuje wolne rodniki i dodaje pasemkom zdrowego blasku. Drugi składnik, olejek z pestek słonecznika, wygładza i nawilża pasemka.

Na ich powierzchni tworzy barierę ochronną.

Jak stosować olejek do włosów John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir?

Olejek do włosów John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir stosuj tak często, jak tego potrzebujesz. Produkt nanoś na suche lub wilgotne pasemka. Kosmetyk dokładnie wetrzyj, a następnie wysusz włosy i wymodeluj tak, jak robiłaś to do tej pory. Pamiętaj, aby nakładać kilka kropel olejku; w przeciwnym razie twoja skóra głowy mogłaby stać się przetłuszczona.

Za ile i gdzie kupić olejek do włosów John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir?

W jednej butelce mieści się 100 ml olejku do włosów John Freida Sheer Blonde Brightening Oil Elixir. Cena za taką ilość produktu przeznaczonego tylko do jednego rodzaju włosów jest dość wysoka. Co więcej, kosmetyk jest trudno kupić w zwyczajnych drogeriach. O wiele łatwiej znajdziesz go w Internecie.

Zalety:

  • chroni naturalny kolor
  • wzmacnia, odżywia i nawilża
  • zawiera olejek arganowy i olejek z pestek słonecznika
  • łatwa aplikacja

Wady:

  • polecany tylko blondynkom
  • trudno dostępny
  • wysoka cena
  • może przetłuszczać skórę głowy i włosy

Nasza ocena