Kerastase Elixir Ultime

Dla kogo polecany jest olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime?

Olejek Kerastase Elixir Ultime polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Jeżeli masz cienkie lub grube i mocne pasemka, to ten kosmetyk jest dla ciebie. Włosy proste i kręcone również możesz pielęgnować tym olejkiem. Kurację Kerastase Elixir Ultime stosuj także wtedy, gdy farbujesz pasemka na jasne lub ciemne kolory. Ten olejek bardzo dobrze sprawdzi się do układania włosów gęstych i grubych.

Jak działa olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime?

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime zapewnia poczwórne działanie: dostarcza składników odżywczych, zabezpiecza przed szkodliwymi substancjami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wzmacnia cebulki włosowe i nabłyszcza pasemka. W trackie kuracji olejkiem Kerastase Elixir Ultime włosy stają się miękkie w dotyku, gładkie i podatne na modelowanie. Pasemka już nigdy nie będą się puszyły i elektryzowały.

Olejek ułatwia także szczotkowanie i modelowanie włosów.

Jakie składniki zawiera olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime?

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime zawiera cztery olejki roślinne: kukurydziany, arganowy, pracaxi i kameliowy. Substancje te pozyskiwane są w ekologiczny sposób, zawierają dużo witamin i minerałów, korzystnie działają i na skórę głowy, i na włosy. Każdy z olejków ma dobroczynne właściwości, a połączone w jednym produkcie tworzą technologię Oleo-Complex.

Jak stosować olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime?

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime zamknięty jest w butelce z pompką. Kosmetyk możesz stosować przed modelowaniem fryzury, jako preparat nabłyszczający lub produkt do codziennej pielęgnacji. Jeżeli chcesz ułożyć fryzurę, Kerastase Elixir Ultime nałóż na wilgotne włosy, a potem rozczesz. Jeśli chcesz dodać im blasku, w ułożone już włosy wetrzyj niewielką ilość olejku. Czy wiesz, że Kerastase Elixir Ultime można stosować także w codziennej pielęgnacji włosów? Wystarczy, że jedną lub dwie pompki naniesiesz na całą długość pasemek. W ten sposób wygładzisz i odżywisz pasemka.

Za ile i gdzie kupić olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime?

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime dostępny jest w każdej drogerii i sklepie z artykułami fryzjerskimi. Warto poszukać go w Internecie; być może trafisz na jakąś promocję. Za 125 ml produktu zapłacisz niemałą sumę. Czy olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime wart jest swojej ceny? Przekonaj się sama!

Zalety:

  • polecany do każdego rodzaju włosów
  • chroni i wzmacnia włosy
  • wygładza i nabłyszcza pasemka
  • zapewnia odżywienie
  • ogranicza puszenie i elektryzowanie się
  • zawiera olejki: kukurydziany, arganowy, pracaxi i kameliowy
  • pomocny w modelowaniu fryzury
  • łatwo dostępny

Wady:

  • cena zbyt wysoka za taką ilość produktu

 

Nasza ocena