Olejek do włosów Nanoil

olejek do włosów Nanoil - jak działaDla kogo jest polecany olejek do włosów Nanoil?

Olejek do włosów Nanoil polecany jest wszystkim, niezależnie od porowatości włosów, wieku, a nawet płci. Jak to możliwe? Wyprodukowano bowiem trzy wersje olejków: do włosów niskoporowatych, do włosów średnioporowatych i do włosów wysokoporowatych. Dzięki składnikom dobranym do potrzeb włosów, zadbasz o swój skalp w profesjonalny sposób. Przetestuj koniecznie.

Jak działa olejek do włosów Nanoil?

Olejek Nanoil wpływa zarówno na skórę głowy, jak i włosy. Jego działanie i właściwości uzależnione są od wersji kosmetyku. Olejek do włosów niskoporowatych ułatwia stylizację oraz pomaga w szczotkowaniu i suszeniu. Unosi pasemka u nasady, dzięki czemu twoja fryzura stanie się gęściejsza. Poza tym, produkt reguluje wydzielanie sebum, zapobiegając przetłuszczaniu się skóry głowy. Olejek do włosów średnioporowatych Nanoil regeneruje rozdwojone końcówki, nabłyszcza i wygładza puszące się pasemka. Odżywia cebulki włosowe, przeciwdziałając wypadaniu i łamaniu włosów. Skórze głowy zapewnia prawidłowe pH, nawilża przesuszone końce pasemek i dba o odpowiednią kondycję skalpu. Olejek do włosów wysokoporowatych odżywia i nawilża uszkodzone pasemka, nabłyszcza i wygładza elektryzujące się włosy.

Zapewnia pasemkom ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, detergentami i nieprawidłowym szczotkowaniem.

Jakie składniki zawiera olejek Nanoil?

Olejek do włosów Nanoil zawiera roślinne olejki, witaminy, filtr przeciwsłoneczny i substancje odpowiedzialne na piękny wygląd pasemek i ich wzrost na długość i grubość. Skład każdej z wersji jest odmienny – został skomponowany tak, aby jak najlepiej oddziaływał i na włosy, i na skórę głowy. Każdy z olejków (czy to do włosów niskoporowatych, średnioporowatych czy wysokoporowatych) poradzi sobie z odmiennymi problemami skalpu. Twoje pasemka będą doskonale zadbane, wzmocnione i zregenerowane.

Jak stosować olejek do włosów Nanoil?

Butelkę olejku do włosów Nanoil wyposażono w pompkę. Taki aplikator ułatwi ci nakładanie kosmetyku i codzienne korzystanie z produktu. Olejek Nanoil aplikuj na suche lub mokre pasemka, na całą ich długość lub tylko u nasady. Kosmetyk możesz stosować przed myciem głowy i po suszeniu włosów. Przyda się także podczas pielęgnacji męskiego zarostu.

Za ile i gdzie kupić olejek do włosów Nanoil?

Olejek do włosów Nanoil kupisz na stronie producenta. Jak na kosmetyk nakierowany na pielęgnację konkretnego rodzaju włosów i zawierający bardzo dużo naturalnych składników zapłacisz odpowiednią sumkę pieniędzy.

Zalety:

 • regeneruje zniszczone włosy
 • nawilża skórę głowy
 • odbudowuje rozdwojone końcówki
 • wygładza, nabłyszcza i odżywia pasemka
 • zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów
 • można stosować go na mokre i suche pasemka
 • butelka ma dużą pojemność
 • olejek jest łatwo dostępny
 • zawiera wiele naturalnych składników
 • pierwsze efekty widać już po miesiącu

Wady:

 • dużej butelki raczej nie można spakować do wakacyjnej walizki

Nasza ocena

więcej na stronie: nanoil.pl